Aktuálne: Na ceste od Senice aj Trstína cez Bielu horu sa tvoria kolóny!


V centre obce Jablonica v okrese Senica opravujú železničné priecestie. Doprava je riadená semaformi v jednom pruhu, pričom sa tvoria obojsmerne kolóny.

Zdržanie pre vodičov v danom úseku v dopravných špičkách hlásite aj viac ako  30 minút. Informácie priniesli dopravný servis Zelená vlna a FB skupina Dopravný servis SE, SI a okolie.

Aj bežne zaťažovaný hlavný dopravný ťah nielen osobnej ale aj kamiónovej dopravy, od Záhoria okresov Skalica a Senica cez Bielu horu na Trnavu, je skomplikovaný pre vodičov aktuálnou opravou železničného priecestia v obci Jablonica.

Písali sme o tom TU: https://www.nazahori.sk/senica/item/5048-aktualne-obmedzenie-dopravy-obcou-jablonica 

Reakcie vodičov na sociálnej sieti FB

“Stoji sa už pri benzínovej pumpe do Jablonice od Senice”, “Za chvíľku bude kolóna od Senice a od Trstina niečo hrozne najhoršie že sa to nedá obísť, Momentálne zdržanie 35 minút”, “Však aspoň je teraz vidieť ako mesto Senica, obec Jablonica a ďalšie “nepotrebujú” obchvat, nech sa idú pozrieť kompetentní, ako je ten obchvat “zbytočný,” aj takéto sú reakcie vodičov, ktorým je roky sľubovaný obchvat zatiaľ v nedohľadne.

 

Čo sa musí stať, aby obchvat bol opodstatnený? Kedy sa zlepší doprava v úseku Holíč – Senica – Trnava ? 

 

 

 

 

 

Polícia upozorňuje vodičov na obmedzenie v doprave. 14. júna sa v obci Jablonica v okrese Senica uskutoční protestné zhromaždenie, ktorého súčasťou bude zablokovanie cesty I/51.
 
 
 
 
 
Starosta Jablonice Silvester Nestarec poslal list ministrovi dopravy SR Arpádovi Érsekovi 3.7.2019 ohľadom obchvatu obce, rekonštrukcie ciest a katastrofálneho stavu cestnej dopravy v obci. Minister poslal odpoveď 9. septembra 2019.…
 
 
 L

Pridaj komentár