Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

FOTO: Aktuálne: D2 zo Záhoria do Bratislavy pre tragickú nehodu uzavretá


Práve sa stalo:Tragická dopravná nehoda na diaľnici D2. NaZahori.sk o tom informovala Veronika Martiniaková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Krátko pred 12:00 h došlo na diaľnici D2 k tragickej dopravnej nehode. Vodič osobného motorového vozidla zn. VW Passat narazil do dodávky, ktorá stále v kolóne. Spolujazdec vodiča osobného motorového vozidla touto zrážkou utrpel devastačné zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom.  

Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Bližšie okolnosti tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti v štádiu objasňovania dopravných policajtov.  

“Na danom úseku sa v súčasnosti tvorí rozsiahla kolóna. Vodičov žiadame o trpezlivosť. Policajti budú túto kolónu uvoľňovať, a to otáčaním vozidiel do protismeru,”dopĺňa krajská hovorkyňa. 

HaZZ SR informuje

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na diaľnici D2 v smere zo Záhoria  do Bratislavy.  

Pri nehode došlo k zrážke osobného vozidla s nákladným vozidlom, pričom vo vozidlách sa v tom čase nachádzali traja účastníci. Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia nezlučiteľné so životom, ďalšia osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu a momentálne sa nachádza v opatere ZZS.

Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Bratislavy a z Malaciek. Diaľnica je v smere do Bratislavy momentálne uzavretá. 


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár