Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

FOTO: Tragická nehoda na ceste Gbely – Petrova Ves


FB/Jozef Horinka

V utorok 7. septembra 2021 po 6.00 h prišlo k tragickej dopravnej nehode na štátnej ceste III/134 pri obci Gbely v okrese Skalica, keď sa čelne zrazili dve osobné motorové vozidlá.

Po príchode hasiči okamžite začali s resuscitáciou jedného z vodičov. Ďalšiemu šoférovi bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc a následne bol pomocou nosidiel naložený do vozidla záchrannej zdravotnej služby,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Miesto dopravnej nehody hasiči vymedzili a vykonali tiež protipožiarne opatrenia. Uniknuté prevádzkové kvapaliny z havarovaných vozidiel boli zasypané sorpčným materiálom. Pri udalosti prišlo k exitusu jednej osoby. Počas celého zásahu bola uzatvorená cestná komunikácia v obidvoch smeroch.

Podľa prvotných informácií, mal 48 ročný vodič auta Peugeot predbiehať pred ním idúce auto. V opačnom smere práve prechádzal úsekom rovnako starý vodič, na aute Ford. Ten už nedokázal zareagovať a vyhnúť sa protiidúcemu vozidlu. Nasledovala zrážka, pri ktorej utrpel zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Vodiča predbiehajúceho auta previezli, po prvotnom ošetrení, so zraneniami do skalickej nemocnice. Policajti okolnosti tragickej nehody, ako aj jej presné príčiny intenzívne vyšetrujú,” informovala polícia.

FOTO: Tragická dopravná nehoda na ceste Petrova Ves – Gbely (nazahori.sk)


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár