Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

FOTO: Neznámy páchateľ poškodil oplotenie myjavskej včelnice


 zdroj fotiek www.myjava.sk

Vo štvrtok 11. novembra 2021 ráno bolo zistené poškodenie nového oplotenia areálu budúcej mestskej včelnice, ktorá vzniká v priestore pod poldrom so stálou vodnou hladinou Svaceník v myjavskej mestskej časti Turá Lúka. 

 

„Neznámy páchateľ zničil spolu 23 zabetónovaných stĺpikov pripravených na oplotenie areálu. Škoda ešte nie je presne vyčíslená, no podľa informácií zo Správy majetku mesta Myjava, s. r. o., ktorá na príprave oplotenia spolupracovala, sa náklady na jeden stĺpik spolu s prácou pohybujú okolo 20 eur,“ informuje o tom na mestskej stránke hovorca Myjavy Marek Hrin

Ďalšie financie bude stáť vytiahnutie poškodených stĺpikov a osadenie nových.

 

„Tento nepochopiteľný čin už preverila mestská polícia a bude sa ním takisto zaoberať Policajný zbor SR. Samospráva totiž v tejto veci podáva trestné oznámenie na neznámeho páchateľa za poškodzovanie cudzej veci. Na záver len toľko, že človeku sa naozaj rozum zastavuje nad tým a je mu z toho smutno, ako niekto dokáže behom chvíle zlomyseľne zničiť prácu mnohých ľudí na projekte, ktorý má byť prínosom pre nás všetkých i pre naše životné prostredie,“ dopĺňa Hrin.

zdroj: Mesto Myjava www.myjava.sk 


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár