Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

FOTO: Polícia hľadá svedkov nehody seniorky s osobákom v Brezovej pod Bradlom


Novomestskí dopravní policajti hľadajú svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v meste Brezová pod Bradlom. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa  KR PZ v Trenčíne Katarína Kuzmová.

K nehode došlo dňa 16.12.2021 v čase približne o 16.35 hod. v Brezovej pod Bradlom v križovatke cesty II/499 a miestnych komunikácii Námestie 7. apríla a ul. Hoštáky (pri autobusovej stanici).

PS

Podľa doterajších zistení, k nehode došlo tak, že chodkyňa vošla na vozovku pravdepodobne mimo vyznačený priechod pre chodcov a vošla do jazdnej dráhy osobného motorového vozidla Renault Laguna. V dôsledku toho došlo k zrážke vozidla a chodkyne, po čom chodkyňa po zrážke spadla na vozovku a utrpela vážne zranenia.

„Žiadame prípadných svedkov, ktorí by vedeli k uvedenej dopravnej nehode uviesť skutočnosti, ktoré by viedli k jej objasneniu, aby nás kontaktovali na známom telefónnom čísle 158 alebo na telefónnom čísle 0961/243520, prípadne sa obrátili na najbližší útvar polície. Taktiež nás môžete kontaktovať v správe na facebooku Polícia SR – Trenčiansky kraj,“ doplnila krajská hovorkyňa.


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár