Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

K nehode medzi Šaštínom-Strážami a Dojčom hľadá polícia vodiča so skalickou ŠPZ k svedeckej výpovedi


 K udalosti došlo včera (31.1.2022) o 08:00 h ráno na ceste II. triedy, medzi mestom Šaštín-Stráže a obcou Dojč. Jej okolnosti vyšetrujú dopravní policajti zo Senice. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Polícia potrebuje svedeckú výpoveď vodiča čierneho auta Škoda Octavia so skalickým evidenčným číslom, ktorého mal vodič Seatu svojou jazdou priamo ohroziť.

Priebeh dopravnej nehody

„Podľa našich informácií, mal 35 ročný vodič na aute Seat Ibiza v nepriehľadnej zákrute predchádzať pred ním idúce autá. Vodiči oproti idúcich vozidiel Škoda Octavia a Peugeot Boxer boli nútení prudko zabrzdiť, aby zabránili čelnej zrážke. Seat sa stihol na poslednú chvíľu zaradiť späť za nákladné auto. 40 ročný vodič dodávky Peugeot Boxer však dostal pri brzdení šmyk, prešiel do protismeru a bočnou stranou narazil do kamiónu a zachytil aj strieborný Seat. Pri nehode sa zranil vodič dodávky, ktorého privolaná RZP previezla na ošetrenie do nemocnice,“ spresnila krajská hovorkyňa polície.

Pokiaľ viete, kto v danom čase sedel za volantom Škody Octavia a stihol sa na poslednú chvíľu zrážke vyhnúť, oznámte to osobne na dopravnom inšpektoráte v Senici, zavolajte na číslo 158 alebo nás kontaktujte cez Messenger.


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár