Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Nehoda medzi Lozornom a Plaveckým Štvrtkom odstavila dopravu v úseku


Dnes krátko pred 6.00 h prišlo na ceste I/2 medzi obcami Lozorno a Plavecký štvrtok k dopravnej nehode, ktorej účastníkmi boli dve motorové vozidlá Dacia Dokker a Renault Clio a autobus. Informoval o tom hovorca polície Michal Szeiff.

Podľa doterajších informácií jedno z vozidiel predbiehalo autobus, pričom následne došlo k  zrážke s vozidlom idúcim v protismere. „V dôsledku zrážky utrpeli celkovo tri osoby ľahké zranenia, k zraneniu osôb cestujúcich v autobuse nedošlo,“ uviedol Szeiff.

Dopravní policajti vykonávajú odklon dopravy v tomto úseku v smere od Malaciek do Bratislavy v smere na Plavecký Štvrtok (na ceste I/12 a III/105). „Vodičov v tejto súvislosti vyzývame aby na prejazd využili alternatívnu trasu a riadili sa pokynmi polície,“ doplnil hovorca polície.

 

PREČITAJTE SI AJ:

Pivné kúpele Sandorf

október 13, 2021

Pivné kúpele Sandorf sa nachádzajú v krásnom zakarpatskom prostredí dedinky Prievaly.

 
 
 

Pomník čáčovského richtára Martina Bartoňa a jeho druhov a sa nachádza v rozľahlom poli v lokalite Horné Suroviny po ľavej strane v smere zo Senice na Jablonicu. 

 
 
 

Počas druhej svetovej vojny skončilo mnoho väzňov zo Senice svoju životnú púť v bezmenných hroboch v Surovinskom lese. Ich obete bude pripomínať pamätník, ktorý slávnostne odhalia 18. októbra 2021.

 
 
 

Priepasné je typická kopaničiarska obec, ktorá sa skladá z viacerých lokálnych osídlení a jednotlivé kopanice, osady a samoty sú roztrúsené po celom obvode chotára. Je ich 19 a nad nimi sa majestátne týči Bradlo s Mohylou Milana Rastislava Štefánika.


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár