Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Nehoda na D2 pri Lozorne si vyžiadala život ženy a mladistvého


zdroj:  Air - Transport Europe, letecká záchranná služba:

Dnes ráno pristával záchranársky vrtuľník na diaľnici D2 pri Lozorne po nehode kamióna s osobákom.

Písalo sme o tom TU: https://www.nazahori.sk/malacky/item/5174-aktualne-d2-uzavreta-pre-zrazku-kamiona-s-osobakom-za-lozornom

“Osobné motorové vozidlo, v ktorom sa viezli dve osoby narazilo zo zadu do kamióna. Hasiči museli obe osoby spod zakliesneného kamióna vyslobodiť. 43-ročná žena a 15-ročný chlapec, žiaľ, utrpeli zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahli. Lekár konštatoval už len úmrtie. Záchranársky vrtuľník sa na svoju základňu vrátil prázdny,” aktuálne o tom informuje Air – Transport Europe, letecká záchranná služba.

 Vyjadrenie polície

“Dopravní policajti boli dnes krátko po 08.30h vyslaní k dopravnej nehode, ku ktorej došlo na diaľnici D2 v smere z Lozorna do Malaciek na 41k m. Podľa doterajších informácií 43-ročná vodička vozidla Nissan Micra z doposiaľ presne nezistených príčin narazila do zadnej časti kamióna, ktorý bol odstavený na krajnici. Vodička vozidla Nissan ako aj jej spolujazdec zraneniam na mieste nehody podľahli. 

Uvedený úsek diaľnice je v súvislosti s odstraňovaním následkov tejto nehody ako aj z dôvodu jej dokumentovania momentálne uzavretý. Odklon dopravy je vedený cez Lozorno.  Vodičov v tejto súvislosti vyzývame, aby sa tomuto úseku vyhli a na prejazd využili alternatívnu trasu.”

AKTUÁLNE: D2 uzavretá pre zrážku kamióna s osobákom za Lozornom  

Sobota 18.9.2021 ráno aktuálne: D2 za Lozornom smerom na Malacky sa zrazil kamión s osobným autom.

Viac TU: https://www.nazahori.sk/malacky/item/5174-aktualne-d2-uzavreta-pre-zrazku-kamiona-s-osobakom-za-lozornom 


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár