Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Nové klzisko v centre Malaciek

Nové klzisko v centre Malaciek. Zdroj: Mesto Malacky

Malacky sa tento rok môžu pochváliť ďalšou atrakciou v centre mesta – nové klzisko otvorí svoje brány práve na prvé adventné nedeľu, 3. decembra o 13:00 h. Zážitok z korčuľovania na novom klzisku si budú môcť návštevníci užívať až do neskorého večera do 20:00 h.

Bezpečnosť a pravidlá na prvom mieste

Organizátori klziska kládú dôraz na bezpečnosť a pohodlie korčuliarov. Kapacita klziska je obmedzená na 30 osôb, čo umožňuje každému dostatok priestoru na ľade. Vstup na klzisko je povolený len s vlastnými korčuľami, a každý korčuliar sa na ľad pohybuje na vlastnú zodpovednosť. Zároveň vyzývajú všetkých návštevníkov, aby prejavovali ohľaduplnosť voči ostatným a dodržiavali prevádzkový poriadok, aby si korčuľovanie mohli všetci prítomní vychutnať v plnej miere.

Inovatívna technológia za zimnou zábavou

Čo robí toto klzisko výnimočným, je použitie syntetického ľadu vyrobeného z polyetylénu s vysokou hustotou, ktorý simuluje skutočný ľad. Tento materiál je odolný voči rôznym poveternostným podmienkam, čo umožňuje jeho použitie tak v interiéri, ako aj v exteriéri. Aj keď je sklz syntetického ľadu mierne pomalší v porovnaní s tradičným zmrznutým ľadom, ponúka stabilnú a bezpečnú plochu pre korčuliarov každého veku.

Malacky tak vítajú všetkých obyvateľov a návštevníkov mesta, aby si prišli vychutnať zimnú atmosféru a skvelú zábavu na novootvorenom klzisku. Pripravte sa na zimné športové radovánky a príjemné chvíle strávené v srdci Malaciek.

Nové klzisko v centre Malaciek. Zdroj: Mesto Malacky
Nové klzisko v centre Malaciek. Zdroj: Mesto Malacky

KOCR Bratislava region

Pridaj komentár