Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Pivné kúpele Sandorf


NaZahori.sk

Pivné kúpele Sandorf sa nachádzajú v krásnom zakarpatskom prostredí dedinky Prievaly.

Sandorf to je pivovar, šenk, penzión, reštaurácia a kúpele v jedinečnom spojení. Pivovar Sandorf vyrába rôzne druhy pív pod vlastnou značkou, ktoré si môžete vychutnať aj v tunajšom Šandorfskom šenku.

Penzión ponúka hosťom ubytovanie v útulne zariadených izbách a apartmánoch, reštaurácia ponúka okrem denného menu aj tradičné európske jedlá a samozrejme pivné špeciality. Punc výnimočnosti však dotvárajú práve pivné kúpele a wellness.

Wellness

Čo sa pre mnohých zdá iba snom, je v pivných kúpeľoch Sandorf realitou. Skutočne sa môžete vykúpať v pive. Presnejšie povedané ide o presný pomer vody a mladého piva Sandorf, ktoré je veľmi bohaté na vitamíny skupiny B, aktívne kvasnice podporujúce hojenie a množstvo látok prospešných najmä pre pokožku. Teplá voda zasa otvára póry, stimuluje obehový systém a uvoľňuje svalstvo.

Pivný kúpeľ trvá 30 minút a nasleduje odpočinok po pivnom kúpeli ďalších 30 minút. Následne sa neodporúča sprchovať aspoň 6 hodín.

Okrem pivného kúpeľa si môžete vychutnať rašelinový kúpeľ, kúpeľ s morskou soľou, alebo si odpočinúť pri vodnej masáži vo vírivke alebo v saune. Pre návštevníkov je atraktívna aj bohatá ponuka masáží – relaxačná masáž, reflexná masáž, čínska tlaková masáž TUINA, Dornova metóda, Breussova masáž, Bowenova masáž a rôzne druhy thajských masáží.


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár