Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Plánované presuny vojenskej techniky aj cez Záhorie z a do Kuchyne


Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 7. do 13. februára 2022 je cez územie SR plánovaných devätnásť cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Presuny budú aj na Záhorí.

Presuny vojenskej techniky boli plánované vopred

Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity bol riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Trasy presunov v rámci Slovenska

V období od 7. do 13. februára 2022 sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska, a to na trasách Prešov – Michalovce a späť, Liptovský Mikuláš – Martin a späť, Šurany – Kuchyňa a späť, Sliač – Moldava nad Bodvou, Sliač – Trenčín a späť, Hlohovec – Lešť a späť, Topoľčany – Rožňava, Lešť – Martin a späť, Trebišov – Nemšová a späť, Rašov – Martin, Mierovo – Martin a späť, Trebišov – Prešov a späť, Nemšová – Rašov, Kuchyňa – Sereď a späť, Prešov – Michalovce, Liptovský Mikuláš – Nemšová, Nitra – Sereď a späť, Prešov – Nemecká a späť, Nitra – Zemianske Kostoľany a späť, Levice – Nemšová, Nemšová – Prešov, Sliač – Zemianske Kostoľany a späť, Sliač – Nemšová, Nemšová – Sereď, Nemšová – Hlohovec a späť, Nitra – Levice, Liptovský Mikuláš – Lešť a späť, Martin – Michalovce a späť, Prešov – Zemianske Kostoľany a späť a tiež v rámci Michaloviec, Rožňavy, Nitry, Serede a Prešova.

Na budúci týždeň sú plánované aj železničné presuny techniky OS SR na trasách Zemianske Kostoľany – Prešov, Michalovce – Martin a Martin – Sása-Pliešovce a späť.

Zdroj: MO SR


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár