Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Po takmer dva mesiace nezvestnom Milanovi aj dnes pátrali pri Kunovskej priehrade


Senickí pátrači v spolupráci s poriečnym oddelením PPZ  a špeciálne cvičeným psom Zollym aj dnes pátrali po pánovi Milanovi.

NaZahori.sk o tom dnes informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Nezvestný je už takmer 2 mesiace. Naposledy ho videli v piatok, 11. 6. 2021 večer, zamestnanci Syrárne Havran v Senici kde pracuje a odvtedy sa nikomu neozval.

Posledné indície k osobe viedli k vodnej nádrži. Policajti počas dnešnej pátracej akcie prepátrali oblasť v okolí Kunovskej priehrady „Jarky“. Muža sa aj napriek maximálnemu úsiliu ani dnes vypátrať nepodarilo.

 Milan je 175 cm vysoký, štíhlej postavy, má krátke prešedivelé vlasy a hnedé oči. Naposledy ho videli oblečeného v tričku bez rukávov, na sebe mal krátke modré nohavice a tenisky .

„Ak ste Milana za posledné dni videli, akékoľvek informácie nám môžu pri jeho rýchlejšom vypátraní. Kontaktovať nás môžete na bezplatné číslo 158 alebo aj cez facebook.,“ dopĺňa krajská hovorkyňa.

Prvú informáciu polície  o pátraní po nezvestnom p. Milanovi sme priniesli tu: https://www.nazahori.sk/senica/item/4763-patranie-pana-milana-naposledy-videli-pred-tyzdnom-v-senici 


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár