Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

CIBULA FEST

22 júla, 2022 @ 12:00 - 24 júla, 2022 @ 2:30

€30

Charakteristika festivalu

CIBULA FEST je multižánrový „Open Air“ festival. Podujatie je primárne zamerané na prezentáciu Českej a Slovenskej hudobnej scény. Tento prioritný smer je doplnený o hosťujúce žánre z celého sveta. Zámerom je spestrenie, porovnanie a predovšetkým nevyčerpateľné možnosti ponuky, ktorá je vo svojich obmenách zárukou jedinečnosti a atraktívnosti podujatia. Celkovú ponuku dopĺňajú adrenalínové, zábavné, zážitkové, náučné a detské atrakcie, hry a súťaže. Cieľom festivalu je vytvorenie priestoru pre každú generáciu, vekovú kategóriu a pre rodiny s deťmi za primerané vstupné. (Deti do 10 rokov v sprievode dospelej osoby neplatia)

Podtitul Česko – Slovenský festival má skutočne svoje opodstatnenie, lebo na základe monitoringu festival navštevuje až 40% občanov z Českej republiky z celkovej návštevnosti festivalu, čím sa udržuje a prehlbuje medzinárodná komunikácia a vzťahy.

Sme hrdí na to, že náš festival je zaradený medzi najväčšie festivaly a každoročne k nám prichádzajú vo väčšom počte návštevníci zo všetkých kútov slovenska i česka. Každým rokom sa snažíme ponúkať niečo nové a svoje miesto v jednotlivých zónach a stageoch si nájde doslova každý.

LOKALIZÁCIA

Lokalita sa nachádza na hraničnom pásme medzi slovenskom a českou republikou na letisku Holíč. Región vyniká nízkou mierou nezamestnanosti a sú registrované významné investičné zámery v oblasti infraštruktúry, cestovného ruchu a priemyslu. Z dlhodobého hľadiska sa jedná o perspektívny región so silnou kúpnou schopnosťou. Nachádzajú sa tu veľké podniky nad 1.000 zamestnancov. Areál festivalu je s rozlohou 200.000 m2, podľa potreby i viac.

Podrobnosti

Začiatok:
22 júla, 2022 @ 12:00
Koniec:
24 júla, 2022 @ 2:30
Cena:
€30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
Webstránka:
https://www.cibulafest.eu/sk/vstupenky//