Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Dni otvorených dverí a samozber levandule

5 júla, 2023 - 9 júla, 2023

€6

Milí priaznivci levandule, srdečne vás pozývame na 8. ročník Dní otvorených dverí a samozber bio levandule lekárskej na farme od stredy 5. júla do nedele 9. júla od 10 do 19 hod.
V tieto dni si u nás budete môcť sami nazbierať levanduľku, spraviť si pekné fotografie a radi vám poradíme ako sa správne starať o tú vašu levanduľu a na čo všetko sa dá využiť. Budú tu na vás čakať aj rôzne levanduľové produkty priamo z našej výroby, malé občerstvenie a ďalší zaujímavý tematický sortiment.

VSTUPNÉ

Samozber je spoplatnený sumou 6 eur, za túto sumu pri bráne dostanete 1 papierovú tašku a môžete si do nej levanduľu nastrihať, v tomto prípade vstupné neplatíte. Samozrejme je možné zakúpiť si aj viac tašiek na zber.

Ak sa chcete prísť len pozrieť alebo odfotiť – vstupné je 1 eur/osoba.
Nožnice zapožičiavame.
Platba je možná len v hotovosti.
Areál je bezbariérový. Zvieratká sú u nás vítané.

Návštevníkov žiadame, aby dodržiavali pokyny na strihanie, ktoré dostanú pri vchode, nosnosť lavičiek na fotenie a brali ohľad na rastliny a na seba navzájom. STRIHAJÚ SA CELÉ RASTLINY SO ZELENOU STONKOU, NIE LEN KVETY. V areáli bude niekoľko našich pracovníkov. Tí budú dohliadať na strihanie a priebeh akcie. Neváhajte sa na nich obrátiť s akoukoľvek otázkou.

Zároveň upozorňujeme, že v čase kvitnutia je na poli zvýšený výskyt včiel. Vstup do areálu je na vlastné riziko.

Levanduľové pole sa nachádza za obcou Malé Leváre, v rekreačnej oblasti Rudava, cesta je za dedinou vyznačená tabuľkami s názvom LEVANDULAND, bližšie info ako sa k nám dostať a mapu nájdete na www.levanduland.sk v sekcii Navštívte nás, prípadne stačí zadať do google maps Levanduľa zo Záhoria – LEVANDULAND.

Parkovanie je možné na parkovisku pred areálom a na trávniku pozdĺžne pri ceste.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Podrobnosti

Začiatok:
5 júla, 2023
Koniec:
9 júla, 2023
Cena:
€6
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky: