Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival medzinárodných kuchýň, Ružindol

3 septembra, 2022 @ 17:00 - 23:30

Zadarmo

V Ružindole bude cez víkend Festival medzinárodných kuchýň. Ochutnať jedlá z rôznych kútov sveta budú môcť návštevníci Festivalu medzinárodných kuchýň v sobotu 3. septembra v obci Ružindol pri Trnave. Informovala o tom Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism.
Obyvatelia obce, ktorí majú svoje rodisko v zahraničí, predvedú svoje kulinárske umenie tradičné pre ich rodnú krajinu. Podujatie sa začína o 17:00 h na verejnom priestranstve za kultúrnym domom. „V Ružindole žijú rodiny rôznych národností, a preto sme sa rozhodli zorganizovať Festival medzinárodných kuchýň. Desať tímov bude variť ich národné jedlá a návštevníci budú môcť spoznávať nové chute a vône,“ uviedol starosta obce Ružindol Peter Galanský.

Zároveň sa dozvedia viac o rodných mestách obyvateľov a príbehy o živote ich predkov. Organizátori nezabudli ani na pitný režim a návštevníci budú môcť degustovať vína od vinárov z obce Ružindol. K vareniu a degustovaniu bude celý večer hrať veselá muzika. Vstup je pre všetkých voľný.

Viac informácií na stránke obce: https://www.ruzindol.sk/obcan/aktuality/pozvanka-na-festival-medzinarodnych-kuchyn-1552sk.html

Festival medzinárodných kuchýň, Ružindol
Festival medzinárodných kuchýň, Ružindol

Podrobnosti

Dátum:
3 septembra, 2022
Čas:
17:00 - 23:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky: