Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

MDD – Slávnosť otvárania jazier, Šaštín-Stráže

1 júna @ 15:00 - 19:00

Mesto Šaštín-Stráže v spolupráci s Centrom voľného času, Mestskou knižnicou a RS Gazárka pripravili pre deti nezabudnuteľnú oslavu ich sviatku. Dňa 1. júna sa uskutoční Slávnosť otvárania jazier, ktorá prinesie deťom množstvo zábavy, hier a vystúpení.

Kostýmový sprievod

Oslava sa začne o 15:00 hod., kedy sa od mestského úradu vydá sprievod detí v kostýmoch vodných bytostí, vodníkov a kvietkov. Sprievod bude smerovať na Gazárku k jazeru číslo 1, kde sa uskutoční slávnostné otváranie jazier s vodníckou hymnou detí.

Zábava v amfiteátri

Po otvorení jazier sa deti môžu tešiť na bohatý program v amfiteátri. Čakajú na nich rôzne súťaže, maľovanie na tvár, kolotoče, penová šou či tvorivé dielničky. Nebude chýbať ani možnosť opekania vlastných špekáčikov.

Vystúpenia a divadlo

Počas podujatia sa predstaví Noemkine bábkové divadlo, ktoré určite poteší najmladších divákov. Svoje talenty predvedú aj deti z CVČ Beťárik a o skvelú hudbu sa postará skupina Šands.

Podujatie sa uskutoční za každého počasia, takže si ho môžete vychutnať bez ohľadu na rozmar počasia. Mesto Šaštín-Stráže srdečne pozýva všetky deti a ich rodičov, aby prišli osláviť svoj sviatok a užiť si nezabudnuteľný deň plný zábavy a smiechu.

Slávnosť otvárania jazier, Šaštín-Stráže
Slávnosť otvárania jazier, Šaštín-Stráže

Podrobnosti

Dátum:
1 júna
Čas:
15:00 - 19:00
Udalosť Kategórie:
, ,
Udalosť Značky:
, , ,

Organizátor

Mesto Šaštín-Stráže
Phone
034/698 74 11
Email
sekretariat@mestosastinstraze.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Rekreačná oblasť Gazárka
Alej 549
Šaštín-Stráže, 90841 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
+421 905 412 568
View Miesto udalosti Website