Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pivný festival, Šaštín- Stráže, Gazárka

13 augusta, 2022 @ 13:00 - 14 augusta, 2022 @ 0:00

Pivný festival v rekreačnej oblasti (RO) Gazárka otvorí svoju bránu druhého ročníka už túto sobotu 13. augusta 2022 od 13.00 h.
Kultúrny program otvorí o 14.30 h známa slovenská rocková kapela Metalinda. „Priaznivcom klasických country hitov , či bluegrass ulahodí skupina STARCI. Druhá polovica hudobného programu bude patriť rockovým skupinám V-36 a Sanchez Amsterdam. Záver pivného festivalu bude patriť skupine KABÁT revival West , ktorí k nám pricestujú z Plzně,“ predstavila program predsedníčka komisie pre kultúru pri Mestskom zastupiteľstve Šaštín-Stráže Kristína Pöstényi.

Popri programe si budete môcť vychutnať nielen skvelé domáce pivá Šašvár a Felber, ale v ponuke budú aj značky Wywar, Rudavar, Simeon, Šandorf a horský pivovar Vŕšky. Novinkou na 2. ročníku bude Mešťanský pivovar Kojetín, ktorý zavíta zo susednej Českej republiky.

Pre návštevníkov festivalu budú v ponuke sladké a slané dobroty, kolotoče, súťaže a tombola. Podujatie organizuje RO Gazárka v spolupráci s mestom Šaštín-Stráže a Komisiou pre kultúru pri Mestskom zastupiteľstve Šaštín-Stráže.

Pivný festival, Šaštín- Stráže, Gazárka
Pivný festival, Šaštín- Stráže, Gazárka

Podrobnosti

Začiatok:
13 augusta, 2022 @ 13:00
Koniec:
14 augusta, 2022 @ 0:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky: