Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vianoce pri slamenom domčeku

8 decembra, 2023 @ 17:00 - 22:00

Vianoce pri slamenom domčeku, Borský Mikuláš

Obec Borský Mikuláš Vás srdečne pozýva na adventné podujatie “Vianoce pri slamenom domčeku” (Sumorovci), ktoré sa uskutoční v piatok 8. decembra 2023 o 17:00 hod. V rámci podujatia sa uskutoční slávnostné otvorenie expozície, ktorá návštevníkom priblíži dobové vybavenie interiéru slameného domčeka.

Na programe sa predstavia talentovaní žiaci Základnej školy Jana Hollého Borský Mikuláš, Detský folklórny súbor Studnička a Harmonikový klub Synkopa. Tí svojimi vystúpeniami obohatia atmosféru podujatia.

Návštevníci budú mať možnosť zahriať sa vareným vínom, čajom a vychutnať si tradičnú kapustnicu. Toto stretnutie je nielen príležitosťou na oslavu adventného času. Zároveň aj prejavom uznania všetkým občanom, ktorí sa zapojili do zbierky a darovali dobový mobiliár. Vaša štedrosť a angažovanosť významne prispeli k obohateniu našej expozície a k zachovaniu historických artefaktov pre súčasné aj budúce generácie.

Ďakujeme Vám za prejavenú podporu a tešíme sa na Vašu účasť na tomto jedinečnom adventnom podujatí, kde spoločne prežijeme kúsok histórie a tradičnej kultúry našej obce.

Vianoce pri slamenom domčeku, Borský Mikuláš
Vianoce pri slamenom domčeku, Borský Mikuláš

Podrobnosti

Dátum:
8 decembra, 2023
Čas:
17:00 - 22:00
Udalosť Kategórie:
,

Organizátor

Obec Borský Mikuláš
Phone
'+421346595 420
Email
info@borskymikulas.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Sumorovec, Borský Mikuláš
Peterská 1283/8
Borský Mikuláš, 908 77 Slovenská republika
+ Google Map