Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Poliklinika Senica očkuje už len do konca týždňa


Poliklinika Senica po takmer roku prerušuje činnosť vakcinačného centra. Druhý až štvrtý február (streda, štvrtok a piatok) sú tak posledné tri dni, kedy sa môžu prísť záujemcovia do polikliniky v Senici zaočkovať. Či už ako registrovaní alebo aj bez registrácie vakcínou Moderna.

Odporúčame občanom, ktorí majú očkovanie Modernou v pláne, aby sa u nás zastavili do konca tohto týždňa aj bez toho, aby riešili registráciu. Zaočkovať sa, samozrejme, bude možné aj naďalej prostredníctvom korona.gov.sk. Treba však počítať, že najbližšou možnosťou bude v prípade vakcíny Pfizer skalická nemocnica. V prípade Moderny napríklad až Nové Mesto nad Váhom,” vysvetľuje riaditeľ Polikliniky Senica Jozef Mikuš

Očkovať sa nateraz prestáva z dôvodu nízkeho záujmu o očkovanie. “Nevylučujem však, že sa k nemu v budúcnosti v prípade potreby a opätovného záujmu vrátime,” reaguje na zatvorenie vakcinačného centra v senickej poliklinike Mikuš.

V očkovacom centre polikliniky je od februára skrátená obedná prestávka od 11:30 do 12:00 h a takisto otváracie hodiny centra – do 14:30 h! Na očkovanie je potrebné si so sebou priniesť občiansky preukaz, preukaz poistenca a potvrdenie/doklad o poslednom očkovaní proti COVID–19.

Poliklinika Senica, n. o. je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktorého zakladateľom je mesto Senica. Vakcinačné centrum poliklinika v spolupráci so senickou radnicou otvorila 22. marca 2021. K dnešnému dňu v ňom bolo podaných viac ako 26 tisíc očkovacích dávok.


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár