Skaličania neodohrajú ani zápas 10. kola v Trebišove


zdroj: MFK Skalica

Futbalisti MFK Skalica neodohrajú zápas 10. kola druhej najvyššej futbalovej súťaže v pôvodnom termíne. Informoval o tom klub.

Z dôvodu pretrvávajúcej zhoršenej pandemickej situácie v A mužstve sme boli nútení pristúpiť k odkladu vonkajšieho zápasu s Trebišovom. Zápasy 9. kola s FC Petržalka) a 10. so Slavojom Trebišov budú dodatočne odohrané v náhradných termínoch, o ktorých vás budeme vopred informovať. Všetci hráči sú v poriadku a dodržujú platné opatrenia nariadené Úradom verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR, ktoré majú zamedziť ďalšiemu šíreniu ochorenia COVID-19,“ informuje klub.

Po nútenej pauze by hráči A mužstva MFK Skalica mali nastúpiť na prvý zápas na ihrisku súpera v stredu 29. septembra o 17.30 h, v ktorom sa im v Slovnaft cupe postaví do cesty FK Senec. Najbližší ligový duel by mali Skaličania odohrať na domácej pôde 2. októbra o 18.00 h proti tímu z Dubnice.

Futbalistom zo Záhoria patrí v  tabuľke druhej futbalovej ligy priebežné 5. miesto, keď na lídra z Banskej Bystrice strácajú tri body. Oproti súperom, ktorí sú v tabuľke pred nimi, však majú zápas k dobru.


Pridaj komentár