Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

Služba na malackej mestskej polícii nie je len o pokutách


zdroj: Mestská polícia Malacky

Výpis z hlásenia z dennej služby Mestskej polície (MsP) v Malackách z pondelka 11.10.2021.  

“Nie je to len o pokutách,” informuje náčelník Ivan Jurkovič.

Hlásenie dennej služby 11.10.2021

08:55 hod. – tel. oznámila obyvateľka Malaciek, že na ul. Ľ. Fullu pri detskom ihrisku zišlo z parkoviska na cestu vozidlo. Lustráciou bol zistený držiteľ vozidla a bol o situácii vyrozumený. O 09:03 hod. – bolo zaznamenané, že vozidlo je už preparkované.

11:37 hod. – tel. požiadal príslušník Obvodného oddelenia PZ o súčinnosť pri preverení prítomnosti 68 ročného obyvateľa mesta na adrese jeho pobytu. Už 2 dni sa mu márne pokúšal dovolať jeho kamarát a z uvedeného dôvodu mal obavu o jeho zdravie. 12:02 hod. – hliadka sa na mieste dobúchala, skontaktovala s obyvateľom, ktorý sa necítil veľmi dobre. Prípadnú pomoc však odmietol. Prisľúbil, že si tel. zapne a ide obvolať ľudí, ktorí sa mu nevedeli dovolať a mali o neho starosti.

15:38 hod. – tel. oznam, že na ul. Malé námestie bol nájdený malý biely pes – pichon. Vyslaná hliadka na mieste zistila, že pes bol začipovaný. V evidencii zvierat bol zistený majiteľ, ktorému bol v čase o 15:57 hod. pes odvezený.

17:20 hod. – tel. oznam, že ul. Gen. M. R. Štefánika oproti prevádzke Apro sedí na ulici čierny pes pred rodinným domom a oznamovateľ má obavu, že psa môže zraziť auto 

17:30 hod. – hliadka prešla celú ulicu Gen. M. R. Štefánika tam aj späť, ale žiadneho psa nevidela.

17:31 hod. – tel. oznámila obyvateľka mesta, že jej na dvere búcha opitý priateľ a ruší s tým ňu aj ostatných susedov. 17:43 hod. – hliadka na mieste zistila, že sa jedná naozaj o priateľa oznamovateľky. Z miesta bol vykázaný, keďže tam nemal trvalé bydlisko.

Príslušníci malackej mestskej  polície počas tejto pracovnej zmeny vyriešili 11 priestupkov. 

zdroj: Mestská polícia Malacky


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár