Tragická nehoda na Bielej hore v okrese Senica


Polícia prijala dnes, krátko po 8.00 h ráno oznámenie o aute, ktoré sa malo nachádzať v priekope mimo cesty v okrese Senica. 

Havarované auto zbadali cestári, ktorí to ihneď nahlásili na tiesňovú linku. “Policajti, po príchode na miesto zistili, že v priekope, je na strome zakliesnené auto Honda Civic. Vo vozidle našli jednu osobu, žiaľ, bez známok života. Podľa prvotných informácií, mal 20 ročný mladík odísť, na svojom aute, z domu okolo polnoci,” uviedla polícia.

Pri prejazde horského priechodu Biela hora, v smere na Trnavu zišiel z doposiaľ nezistených príčin mimo cestu. “Vo vysokej rýchlosti narazil do náprotivného svahu a jeho auto nakoniec zostalo zachytené na strome. To, či mladý vodič nešoféroval pod vplyvom alkoholu budú zisťovať z jeho krvi,” doplnila polícia.

Polícia okolnosti a presné príčiny tejto tragickej nehody intenzívne vyšetruje. “Polícia apeluje na mladých vodičov, aby nepreceňovali svoje schopnosti a za volantom sa plne sústredili na jazdu,” žiada Polícia SR – Trnavský kraj. 

 


Pridaj komentár