Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

TTSK: Očkovanie v sobotu opäť v nákupnom centre v Senici


Trnavský samosprávny kraj (TTSK) bude počas najbližšej soboty 21.8.2021 opäť ponúkať očkovanie proti ochoreniu Covid-19 aj bez predchádzajúcej registrácie.

V župnom veľkokapacitnom očkovacom centre v Piešťanoch sa budú môcť záujemcovia nechať zaočkovať vakcínou Pfizer/BioNTech. V troch nákupných centrách bude podávaná jednodávková vakcína Janssen z portfólia Johnson & Johnson.

HARMONOGRAM OČKOVANIA 

Sobota 21. augusta 2021 

VKOC Piešťany, Kúpeľný ostrov

Čas očkovania: 8:00 – 16:00

Vakcína: Pfizer/BioNTech (od 16 rokov vrátane) 

Dunajská Streda, obchodné centrum TESCO

Čas očkovania: 10:00 – 17:00

Vakcína: Janssen – jednodávková (od 18 rokov vrátane) 

Senica, obchodné centrum TESCO

Čas očkovania: 10:00 – 17:00

Vakcína: Janssen – jednodávková (od 18 rokov vrátane) 

Trnava, obchodné centrum TESCO

Čas očkovania: 10:00 – 17:00

Vakcína: Janssen – jednodávková (od 18 rokov vrátane) 

V uvedenom čase sa môžu dostaviť do VKOC v Piešťanoch aj ľudia na podanie druhej dávky vakcín Pfizer/BioNTech, ktorí sú viac ako štyri týždne po prvom očkovaní a preukážu sa potvrdením o prvom očkovaní. Je potrebné priniesť si so sebou platný doklad totožnosti, preukaz poistenca a vyplnené dotazníkyNeplnoletí záujemcovia musia prísť v sprievode svojho zákonného zástupcu, a to aj na podanie druhej dávky vakcíny.  
Dotazník – Anamnestické otázky pre pacienta: https://www.health.gov.sk/Zdroje?/Sources/tlacove_spravy/covid-19/Dotaznik_Anamnesticke_otazky.pdf
Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta o očkovaní: https://www.health.gov.sk/Zdroje?/Sources/tlacove_spravy/covid-19/poucenie-a-pisomny-informovany-suhlas-pacienta-o-ockovani.pdf
 

Informácie o očkovaní, ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/korona/#ockovanie. 


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár