TTSK: V Skalici sa bude očkovať v sobotu vakcínou od Pfizer/BioNTech


V troch veľkokapacitných očkovacích centrách (VOC) Trnavského samosprávneho kraja (TTSK)  sa počas najbližšieho víkendu 31.7 a 1.8.2021 budú môcť záujemcovia nechať zaočkovať proti ochoreniu Covid-19 aj bez predchádzajúcej registrácie.

Vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Skalici budú prítomní aj pediatri, teda príležitosť nechať sa zaočkovať dostanú aj záujemcovia vo veku od 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu.

V sobotu bude trnavská župa premiérovo očkovať v obchodných centrách, a to v Galante a Hlohovci, kde bude podávaná jednodávková vakcína Janssen z portfólia Johnson & Johnson.  

HARMONOGRAM OČKOVANIA 

Sobota 31. júla 2021  

Galanta, obchodný dom TESCO

Čas očkovania: 10:00 – 17:00

Vakcína: Janssen – jednodávková (od 18 rokov vrátane) 

Hlohovec, obchodný dom TESCO

Čas očkovania: 10:00 – 17:00

Vakcína: Janssen – jednodávková (od 18 rokov vrátane)  

VKOC SkalicaStredná zdravotnícka škola

Čas očkovania: 10:00 – 14:00

Vakcína: Pfizer/BioNTech (od 12 rokov vrátane) 

 

Nedeľa 1. augusta 2021  

VKOC Piešťany, Kúpeľný ostrov

Čas očkovania: 8:00 – 13:00

Vakcína: Pfizer/BioNTech (od 16 rokov vrátane) 

VKOC Trnava, športová hala Družba

Čas očkovania: 7:00 – 12:00

Vakcína: Moderna (od 18 rokov vrátane) 

VKOC Trnava, športová hala Družba

Čas očkovania: 12:00 – 17:00 

Vakcína: Pfizer/BioNTech (od 16 rokov vrátane) 

 

V uvedených časoch sa môžu dostaviť aj ľudia na podanie druhej dávky vakcín Pfizer/BioNTech alebo Moderna, ktorí sú viac ako štyri týždne po prvom očkovaní a preukážu sa potvrdením o prvom očkovaní.

Je potrebné priniesť si so sebou platný doklad totožnosti, preukaz poistenca a vyplnené dotazníky. Neplnoletí záujemcovia musia prísť v sprievode svojho zákonného zástupcu, a to aj na podanie druhej dávky vakcíny.  

Dotazník – Anamnestické otázky pre pacienta: https://www.health.gov.sk/Zdroje?/Sources/tlacove_spravy/covid-19/Dotaznik_Anamnesticke_otazky.pdf
Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta o očkovaní: https://www.health.gov.sk/Zdroje?/Sources/tlacove_spravy/covid-19/poucenie-a-pisomny-informovany-suhlas-pacienta-o-ockovani.pdf
  

Informácie o očkovaní, ako aj mapy očkovacích centier trnavskej župy sú dostupné na https://zdravazupa.sk/korona/#ockovanie


Pridaj komentár