Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

V Myjave pribudli nové informačné vitríny


Ešte v roku 2020 získalo myjavské kino Primáš v rámci projektu s názvom Podpora návštevnosti kina Primáš v Myjave finančné prostriedky z Audiovizuálneho fondu vo výške 3 400,- €. Informoval o tom hovorca mesta Myjava Marek Hrin.

Žiadateľom o dotáciu bola spoločnosť Správa majetku Mesta Myjava ako prevádzkovateľ kina. “Schválené finančné prostriedky boli použité na propagáciu a prezentáciu programu filmových predstavení, na komunikáciu s potencionálnym publikom formou osadenia exteriérových informačných vitrín a na zabezpečenie dodržiavania opatrení obmedzujúcich šírenie koronavírusu,” uviedol Hrin.

Samotná realizácia projektu sa uskutočnila na začiatku letných prázdnin 2021. “Celkovo bolo do vytipovaných lokalít v Myjave osadených osem nových vitrín. Nájdeme ich v mestskej časti Turá Lúka, pri supermarkete Lidl smerom z Dolnej štvrte, na Námestí M. R. Štefánika pri detskom ihrisku, pri Kultúrnom dome Samka Dudíka a na autobusovom nástupišti, ďalej pri predajni Billa a pri Nemocnici s poliklinikou Myjava,” informoval hovorca mesta.

Ako doplnil, ide o miesta s prirodzene zvýšenou frekvenciou pohybu chodcov, kde je predpoklad, že pozvánky na premietania kina ľudí zaujmú a budú si ich tu študovať. Takisto boli z poskytnutých peňazí zakúpené dezinfekčné prostriedky pre návštevníkov kina a na dezinfekciu jeho priestorov.


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár