Zámok Holíč zdroj: NaZahori.sk

V sobotu 30. ročník Martinského jarmoku v Holíči


NaZahori.sk

Tradičný Martinský jarmok sa po ročnej pauze v Holíči uskutoční v sobotu 13. novembra 2021. NaZahori.sk o tom informoval výkonný riaditeľ Oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR) Záhorie Martin Lidaj.

Ako doplnil, po ročnej prestávke je na programe už jubilejný 30. ročník, ktorý organizuje mesto v spolupráci s mestskou spoločnosťou Správa mestského majetku. “Jarmok sa neuskutoční tak, ako bolo zvykom, na Námestí mieru a Hviezdoslavovej ulici, ale v priestoroch areálu Holíčskeho zámku. Je to predovšetkým z dôvodu, aby bolo urobené zadosť protipandemickým opatreniam,” uviedol primátor mesta Holíč Zdenko Čambal.

Vstup na jarmok je umožnený v režime OTP a maximálny počet návštevníkov v jednom okamihu bude na základe odporúčania regionálneho hygienika 1000 ľudí. Návštevníci sa môžu tešiť na stánkový predaj, remeselnú zónu, ponuku zabíjačkových špecialít a mladých vín. Na nádvorí zámku budú remeselné trhy a v jeho okolí zas stánky s občerstvením a tradičným jarmočným predajom,” doplnil primátor.

[pinf_eventgallery event=’holic_zamok20211013′ attr=images mode=lightbox max_images=21 thumb_width=120 ]

 

 

 

 


KOCR Bratislava region

Pridaj komentár