V sobotu cyklistické preteky Šaštínske kolečko


V sobotu 11.mája 2024 sa v rekreačnej oblasti Gazárka v Šaštíne – Strážach uskutoční 5. ročník cyklistických pretekov “Šaštínske kolečko”. NaZahori.sk o tom informoval za Centrum voľného času Šaštín – Stráže, Juraj Mitro.

“Tento rok sme si prichystali dlhšiu desať kilometrovú trať pre juniorov a čaká nás aj nová dvadsiatka pre dospelých,” uviedol Roman Malenovský, spoluorganizátor pretekov za Malina Bike.

Trate sú prichystané aj pre mladších, na svoje si prídu prakticky všetci. “Najkratšiu trať majú deti do 5 rokov na odrážadlách – na parkovisku im vyznačíme trasu o 100 metroch” spresňuje J. Mitro.

Šaštínske kolečko archív

Všetky deti, ktoré prídu do cieľa získajú medailu, malé občerstvenie a samozrejme prví traja v každej kategórii nad 5 rokov aj víťazné poháre a ceny. Navyše deti majú štartovné zadarmo! Dospelí majú štartovné 10 €.

Tešiť sa môžete aj na guláš, šaštínske pivo Šašvár, občerstvenie, tombolu i DJ. Registrácia začína o 13 hodine v amfiteátri v RO Gazárka a prvá vlna cyklistov vyštartuje už o 14 hodine.  A nezabudnite si vziať prilbu, tá je povinná.

Šaštínske kolečko archív

Harmonogram a propozície akcie nájdete na webe CVČ Betárik TU


Pridaj komentár