Záhorie: Podujatie Slovenské Piesky opäť zrušené


Hlavný organizátor populárneho podujatia pre priaznivcov vojenskej techniky a vojenskej histórie Slovenské Piesky oznamuje, že tento rok sa podujatie pre verejnosť konať opäť nebude. 

“Naše podujatie patrí na Slovensku k najväčším svojho druhu a aktuálna pandemická situácia nám preto napriek enormnej snahe nedovoľuje podujatie v takýchto veľkých rozmeroch zrealizovať,”  informuje o tom organizačný výbor podujatia Združenie Slovenské piesky.

V spolupráci so SAHARA Slovakia však  pripravujú komorné podujatie v termíne 11.08.2021 – 15.08.2021 určené výlučne pre kluby vojenskej histórie a kluby zberateľov vojenskej techniky, kde sa preverí technika a nacvičia sa ukážky pre budúce ročníky.  

“Na organizáciu podujatia takýchto rozmerov a logistickej náročnosti ktorá je s tým spojená, organizačný tím kvôli nestabilite pandemickej situácii, ktorá je premenlivá zo dňa na deň, nevie predpovedať aká bude situácia v budúcnosti. Každý ročník sa organizuje s ročným predstihom a do organizácie ide veľmi veľa energie a síl, čo pri takto nestabilnej a nevyspytateľnej situácií vytvára veľmi neistý podklad pre to ,aby sme vytvorili plnohodnotné podujatie na ktorom nebude nič chýbať a zároveň nepracovali s možnosťou že akciu budeme musieť operatívne pred podujatím zrušiť. Z toho dôvodu sa už teraz zameriavame na ročník 2022,” dopĺňa organizačný tím zrušeného podujatia.

 


Pridaj komentár