Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Hanička a Murko – Nové pesničkové predstavenie

15 apríla, 2023 @ 10:00 - 11:00

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje nové pesničkové predstavenie! Čakajú na vás aj ich zvierací kamaráti v životnej veľkosti (Opička, Capko, Červík a Žabka) a 12 obľúbených pesničkových hitov!
Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Haničku a Murka tradične sprevádza aj ich veľká kamarátka Sofi, ktorá bude s nimi a so zvieracími kamarátmi spievať, tancovať a pomáhať im urobiť z vystúpenia ozajstnú šou!
Deti sa môžu vyjašiť, aktívne zapájať do predstavenia a zaspievať si obľúbené hity Haničky a Murka alebo ľudové pesničky v novom šate (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, Ja som žabka, Bola babka, mala capka…). Medzi pesničkami sa zabavia na divadelných scénkach Haničky a Murka a ich hostí.

Bábky vedú profesionálni bábkoherci

Každé dieťa dostane od Haničky a Murka darček – Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi!
Základná cena vstupenky: 10 eur
Zľavnená cena vstupenky: ZŤP dieťa – 1 euro, 1 sprevádzajúca osoba ZŤP dieťaťa – 1 euro
Každý návštevník potrebuje platnú vstupenku. Výnimkou sú maličké deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca (ktorý platnú vstupenku mať musí). Deti bez vstupenky nemajú nárok na samostatné miesto na sedenie.
Hanička a Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (viac ako 90 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, či z početných CD a DVD nosičov.
Ukážky z našich vystúpení si môžete pozrieť TU: https://www.facebook.com/hanickaamurko/videos
diNašu bohatú tvorbu nájdete na YouTube: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko
Aktuálne informácie o našich aktivitách môžete sledovať na našom facebookovom profile: https://www.facebook.com/hanickaamurko

Podrobnosti

Dátum:
15 apríla, 2023
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky: