Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Prvomájový RETRO sprievod

30 apríla @ 16:30 - 22:00

Ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

Prvého mája sa v obci Koválov uskutoční podujatie s názvom Prvomájový RETRO sprievod. Podujatie organizuje Základná škola Koválov v spolupráci s Obecným úradom Koválov, Materskou školou Koválov a Petrom Pajpachom.

Stavanie mája

Oslavy sa začnú 30. apríla o 16:30 hodine zrazom účastníkov pri Hasičskej zbrojnici. Následne sa bude konať stavanie mája, ktoré je neodmysliteľnou súčasťou prvomájových osláv.

Sprievod po dedine

Program bude pokračovať o 17:30 hodine sprievodom po dedine. Sprievod bude prechádzať hlavnými ulicami obce a vytvoria ho obyvatelia Koválova, ako aj návštevníci z okolitých dedín.

Občerstvenie a posedenie pri hudbe

Po skončení sprievodu bude pre všetkých účastníkov pripravené občerstvenie a posedenie pri hudbe. Bude to skvelá príležitosť na stretnutie s priateľmi a známymi a na spoločné oslavy sviatku práce.

Podujatie nie je organizované za účelom propagácie komunizmu

Organizátori zdôrazňujú, že podujatie nie je organizované za účelom propagácie komunizmu. Má len spomienkový a zábavný charakter. Prvomájový RETRO sprievod v Koválove sľubuje príjemne strávené popoludnie plné zábavy, hudby a stretnutí s blízkymi.

Prvomájový RETRO sprievod, Koválov
Prvomájový RETRO sprievod, Koválov

Podrobnosti

Dátum:
30 apríla
Čas:
16:30 - 22:00
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Obec Koválov
Phone
0948/242066
Email
info@kovalov.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Obec Koválov
Koválov 216
Koválov, 90603 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0948/242066
View Miesto udalosti Website