Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kráľ Záhoria MTB Maratón

20 apríla @ 10:00 - 18:00

Kráľ Záhoria MTB Maratón

Milovníci horskej cyklistiky, pozor! Už 20. apríla 2024 sa v malebnej Zlatníckej doline uskutoční ďalší ročník medzinárodných pretekov na horských bicykloch a elektrobicykloch s názvom Kráľ Záhoria MTB Maratón. Tento rok organizátori pripravili pre účastníkov dve trasy – 40 km s prevýšením 1150 m a 23 km s prevýšením 660 m. Navyše, súčasťou dlhšej trasy bude aj kategória horských elektrobicyklov.

Registrácia a štartovací balíček

Ak sa rozhodnete zúčastniť sa týchto jedinečných pretekov, neváhajte sa zaregistrovať čo najskôr. Pri registrácii a uhradení štartovného do 10. apríla 2024 získate od organizátorov skvelý darček v rámci štartovacieho balíčka. Kapacita pretekov je obmedzená na 400 účastníkov, preto neotáľajte s prihlásením.

Trasa plná zážitkov

Trasy pretekov vedú cez Bike Arénu Zlatnícka dolina a ponúkajú množstvo trailových úsekov, ktoré si zamilujete. Či už si vyberiete kratšiu 23 km trasu alebo náročnejšiu 40 km trasu, čaká na vás nezabudnuteľný zážitok v lone prírody. Pre majiteľov horských elektrobicyklov je pripravená samostatná kategória v rámci dlhšej trasy.

Rodinná atmosféra a tombola

Kráľ Záhoria MTB Maratón nie je len o športovom výkone, ale aj o skvelej rodinnej atmosfére. Po pretekoch na vás čaká vzrušujúca tombola s atraktívnymi cenami. Príďte si užiť deň plný adrenalínu, krásnej prírody a priateľských stretnutí s ďalšími nadšencami horskej cyklistiky.

Nepremeškajte príležitosť

Nepremeškajte príležitosť zúčastniť sa Kráľa Záhoria MTB Maratónu 2024 a zažiť nezabudnuteľnú atmosféru pretekov v srdci Zlatníckej doliny. Tešíme sa na vás v sobotu 20. apríla 2024 na štartovnej čiare!

ONLINE PRIHLÁŠKA: https://my.raceresult.com/271608/

PROPOZÍCIE: https://kral-zahoria-mtb-maraton.webnode.sk/propozicie/

Viac info na: https://kral-zahoria-mtb-maraton.webnode.sk/ 

Kráľ Záhoria MTB Maratón 2024

Kráľ Záhoria MTB Maratón 2024

Podrobnosti

Dátum:
20 apríla
Čas:
10:00 - 18:00
Udalosť Značky:
, , , ,

Organizátor

Bike Aréna Zlatnícka dolina, Skalica
Phone
+421 907 337 787
Email
hertlsport@hertlsport.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Zlatnícka dolina
Zlatnícka dolina
Skalica, Slovenská republika
+ Google Map