Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Vivat Holíč

20 apríla @ 9:00 - 23:59

Zadarmo
Holíčsky zámok zdroj: Vlado Miček NaZáhorí

Holíčsky zámok sa aj v roku 2024 stane dejiskom slávnostného otvorenia letnej turistickej sezóny. Podujatie s názvom Vivat Holíč sa uskutoční 20. apríla a prinesie bohatý program pre celú rodinu. Návštevníci sa môžu tešiť na historické atrakcie, divadelné predstavenia, remeselný jarmok a mnoho ďalšieho.

Krst monografie a historický sprievod

Súčasťou otvorenia bude aj krst novej monografie o Holíči. Po krste sa areálom zámku prejde historický sprievod v dobových kostýmoch. Sprievod vyústi do módnej prehliadky, ktorá predstaví módu z minulosti.

Tance, šerm a jazdectvo

Skupina Florent predvedie svoje umenie v podobe historických tancov. Návštevníci uvidia aj napínavý šermiarsky súboj v podaní divadelno-šermiarskej skupiny Bega. Jazdecká show predvedie výcvik kavalérie na koňoch priamo v areáli zámku.

Remeselný jarmok a atrakcie pre deti

Počas celého podujatia bude prebiehať remeselný jarmok s ukážkami tradičných remesiel. Pre deti budú pripravené divadelné predstavenia, detské atrakcie a ďalšie aktivity. Chýbať nebudú ani sokoliari so svojimi dravcami a trubači, ktorí dotvárajú historickú atmosféru.

Podujatie Vivat Holíč oživí históriu a prinesie zábavu

Otvorenie letnej sezóny na Holíčskom zámku bude skvelou príležitosťou na rodinný výlet. Podujatie Vivat Holíč oživí históriu a prinesie zábavu pre malých aj veľkých návštevníkov. Vstup je voľný a brány zámku sa otvoria o 9:00. Príďte zažiť nezabudnuteľnú atmosféru a vychutnajte si bohatý program v krásnom prostredí Holíčskeho zámku.

Vivat Holíč
Vivat Holíč

Podrobnosti

Dátum:
20 apríla
Čas:
9:00 - 23:59
Cena:
Zadarmo
Udalosť Značky:
,

Organizátor

Mesto Holíč
Phone
034 321 0511
Email
sekretariat@holic.sk
View Organizátor Website

Miesto udalosti

areál Holíčskeho zámku , Zámocká ul. , Holíč, 908 51