Aktualizované: Senická polícia vyhlásila pátranie po Lucii


Aktualizované 6.8.2021: Vyhlasujúci útvar Okresné riaditeľstvo policajného zboru (OR PZ) v Senici vyhlásil pátranie po nezvestnej Lucii.

16-ROČNÁ LUCIA PRESKOČILA PLOT A UTIEKLA, SESTRA MÁ O ŇU STRACH 

Senickí pátrači prijali 5.8.2021 oznámenie o úteku mladej dievčiny z Resocializačného domova Tomky, kam nastúpila dobrovoľne koncom mája tohto roku. Informuje o tom dnes polícia KR PZ v TT Polícia SR – Trnavský kraj. 

Zamestnanec zariadenia oznámil, že k úteku došlo včera, 5. 8.  v doobeedných hodinách. Tínedžerku videli, ako preskakuje plot zariadenia, s cieľom dostať sa čo najskôr domov, do Nitry. Je preto predpoklad, že sa bude zdržiavať na vlakových a autobusových staniciach, príp. požiada niekoho o pomoc. 

16 ročná Lucia Gemelová je 170 cm vysoká, má tmavohnedé oči a hnedé vlasy po plecia. Naposledy ju videli oblečenú v čiernych teplákoch, s červeno-bielym pásom po boku, na sebe mala čierne tričko a čierne tenisky značky adidas, s ružovými pásmi a bielou podrážkou. 

Policajti ihneď zahájili pátranie, vykonali previerky na staniciach, no doposiaľ sa nezvestnú Luciu nepodarilo vypátrať. Ak ste ju videli, alebo vás kontaktovala cez telefón alebo sociálne siete, každá informácia nám pomôže k jej rýchlejšiemu vypátraniu. 

Priezvisko: GEMELOVÁ 

Meno: Lucia 

Dátum narodenia: 02.02.2005

Štátna príslušnosť: SLOVENSKO

Bydlisko: Nitra 

Dátum vyhlásenia: 05.08.2021 

Dôvod pátrania: Nezvestná osoba

Vyhlasujúci útvar: OR PZ Senica

Popis osoby: 

Výška: 170 cm

Váha: 60 kg

Postava: štíhla 

Vlasy: tmavohnedé 

Tvar vlasov: rovné, dlhé po plecia 

Oči: tmavohnedé 

Popis oblečenia: čierne tepláky s červeno bielym pásom po boku, čierne tričko, čierne tenisky adidas s ružovými pásikmi a bielou podošvou.

Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície ( 158) a následne CPPO 0910666910

Zverejnené so súhlasom príbuzných alebo na základe vyhlásenia pátrania po nezvestných /hľadaných osobách PZ SR/ 

Zdroj: HAKA / www.hakasystem.eu  

 

 .

 


Pridaj komentár